Horoskop Bliźnięta Sierpień

Bliźnięta

21.05 – 21.06

 

Sierpień przyniesie Blizniętom sporo atrakcji towarzyskich, a chec podróży i zabawy może okazać się trudna do opanowania. Dużo gorzej będzie, za sprawą Merkurego w sprawach mobilizacji do wykonywania codziennych monotonnych obowiązków. Słońce w znaku Lwa skieruje Wasze myśli w kierunku życia towarzyskiego. Chętnie wysłuchacie nowinek o innych osobach nawet nie będziecie omijać plotek. Zaproszenia na imprezy, spotkania w większym gronie czy wyjazdy za miasto posypią się Wam z każdej strony. Wokół Was pojawi się tez sporo nowych ludzi. Z częścią z nich nawiążecie dłuższe serdeczne przyjaźnie. Może pojawić się okazja do odnowienia przykurzonych nieco relacji z dawnych lat. Pomyślny okres szykuje się dla tych osób, które zajmują się kolekcjonerstwem. Będzie to świetny moment by pokazać swoje długo zbierane zbiory w których może pojawić się biały kruk.  Słońce w znaku Lwa może wyciągnąć Was na jakieś turnieje sportowe nie tylko jako widz ale uwaga – uczestnik.  Po 10 sierpnia część z Bliźniąt może mieć tendencję do analizowania swoich zawodowych osiągnięć, które mogą skończyć się postanowieniem zmiany zawodu lub przynajmniej pracy. Cześć z tych postanowień może wiązać się z wyjazdem zagranicę. Podsumowując, końcówka miesiąca to okres w którym poczujecie głód wiedzy która finalnie ma poprawić Wasz status zawodowy.

 

Serce

Szczęście w miłości – wreszcie dowiecie się co to znaczy! Wenus Wam przychylna może podsunąć nowego towarzysz z którym może nie tylko konie kraść. Bliźnięta w związkach rozpalą ponownie domowe uczucie które będzie porównywalne do tego sprzed lat. Bliźnięta single po 8 sierpnia mogą spotkać kogoś kto bardzo poważnie traktuje sprawy sercowe. Uważajcie by nikogo w temacie nie skrzywdzić. Wam bowiem nie w głowie stały związek. Jest też duża szansa na spotkanie obcokrajowca który odpowie na Waszą chęć flirtowania. Jeśli wyjedziecie na wakacje zagranicę, tam z racji Waszego sierpniowego nastawienia do życia poznacie sporo interesujących osób z którymi w tym okresie spędzicie sporo zwariowanych chwil.

Młodziutkie Bliźnięta w pierwszych dniach sierpnia, szczególnie te urodzone w pierwszych dniach znaku przeżyją pasjonujące chwile uniesienia. Będą pierwsze pocałunki a może nawet pierwsza wspólna noc pod jednym dachem.

Bliźnięta urodzone między 14 a 17 czerwca będące w stałych związkach powinny uważać na nową znajomość. Jest duża szansa że przerodzi się ona w dużą namiętność co może pomieszać w Waszym życiu. Bliźnięta single z tego okresu – ta namiętność która rozpaliła Was bardzo szybko, równie szybko się wypali. Cała ta sytuacja może też doprowadzić do tego że staniecie się tematem numer jeden skandali w Waszym otoczeniu. Ostatnie dni sierpnia, ze względu na Pannę która zaczyna coraz bardziej oddziaływać, będą okresem mniej romantycznym. Poczucie nadchodzącego obowiązku szkolnego lub zawodowego spowoduje że zaczniecie się przestawiać na nieco inne niż wakacyjne tory.

 

Dom i Otocznie

Dom będzie traktować niemal jak hotel. Świat będzie Was kusił tym co może Wam zaoferować w pełnej krasie.  Zaczniecie bywać w miejscach, które dla Was kojarzą się z luksusem i rozrywką wysokich lotów. Szykuje się wiele spotkań towarzyskich szczególnie Bliźniętom urodzonych w maju. Jeśli pracujecie jako osoba, która ma sporo delegacji to będziecie mieli kłopot z wyborem, które zaproszenie zaakceptować. Dopiero pod koniec miesiąca zaczniecie tęsknić za domowymi pieleszami i odrobiną spokoju.

 

Życie zawodowe

Merkury w znaku Panny może pokrzyżować plany co ambitniejszym Bliźniętom. Najpomyślniejszym będzie pierwszy miesiąc sierpnia, kiedy to urodzeni w maju mają świetny okres do uzyskiwania dodatkowych kwalifikacji, uprawnień i specjalizacji. Prawdziwym skarbem okaże się Wasza znajomość języków obcych. Zapłacie do podróży służbowych, podczas których poznacie wiele interesujących osób. Znajomości te mogą się Wam w przyszłości przydać. Znakomity okres czeka Bliźnięta zajmujące się językami obcymi lub turystyką. Praca w postaci pilota wycieczek lub stałego rezydenta stoi przed Wami otworem. Wchodzące na rynek pracy Bliźnięta właśnie w sierpniu mają okazję wypaść nader dobrze, dlatego wysyłacie swoje CV i listy motywacyjne. Praca pozyskana w sierpniu powinna finansowo Was zadowolić na dłuższy czas. Bliźnięta urodzone w czerwcu niech nie stawiają przed sobą zbyt wiele planów, bowiem z ich realizacją może być kłopot, głównie przez zniechęcenie które Was może ogarnąć. Co więcej macie tendencję do przecenienia swoich możliwości przez co plany siłą rzeczy staną się nierealistyczne. Co do kwestii finansowych, to najbardziej żałować mogą swojej lekkomyślnej ręki w wydawaniu pieniędzy Bliźnięta z pierwszej dekady czerwca. Dlatego podczas wakacyjnych wypraw warto pomyśleć zanim zakupi się dodatkową wycieczkę czy kupi dodatkowego drogie drinka w restauracji.

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi