Horoskop Bliźnięta Październik

Bliźnięta

21.05-21.06

 

Serce

Bliźnięta w stałych związkach mogą spodziewać się niemałych zawirowań. Nieporadność partnera, lekkomyślność a czasami nawet głupota doprowadzą Cię do szału. Zaczniesz się nawet zastanawiać nad sensem Waszego związku. Na szczęście to tylko chwilowa sytuacja. Przymknij oko na wybryki swojej drugiej połówki. Pod koniec miesiąca wszystko wróci do normy i znów będziecie jeść sobie z dzióbków. Samotne Bliźnięta mogą liczyć na nowe, ciekawe znajomości. Żeby jednak zaiskrzyło, musisz się pozytywnie nastroić. Nie skreślaj tej drugiej osoby tak od razu.

 

Dom i otoczenie

W październiku Bliźnięta będą królować w domu. Prace domowe, nawet te najbardziej czasochłonne, nie będą Ci straszne. Reszta domowników będzie pod wielkim wrażeniem i z chęcią ruszy Ci z pomocą. Sielska atmosfera w domu gwarantowana! Będzie gwarno także dzięki znajomym, którzy licznie odwiedzą Cię w tym miesiącu. Nie zawsze będą to jednak wizyty całkowicie bezinteresowne. Ktoś z bliskich poprosi Cię o pomocną dłoń.

 

Życie zawodowe

W pracy tak jak i w domu wiele obowiązków. Zasypie Cię ogrom nieoczekiwanych projektów. Choć na pierwszy rzut oka wydawać się będzie, że nie dasz sobie rady z natłokiem spraw, poradzisz sobie śpiewająco. Musisz tylko uwierzyć we własne siły. Odwagi doda Ci Jowisz. Z kolei Neptun zasugeruje najlepsze rozwiązania. Planety Ci sprzyjają! Nieco inaczej sprawy mają się co do twoich finansów. Teraz nawet nie myśl o inwestowaniu oszczędności. Prędzej stracisz niż zyskasz. Poczekaj na lepszą okazję.

 

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi