Horoskop Bliźnięta Marzec 2017

Bliźnięta

21.05-21.06

 

Serce

Marzec może okazać się trudny dla Twojego partnera, bo będziesz teraz bardzo uparty i charakterny. Dni mogą wypełniać nieustające kłótnie lub wręcz przeciwnie – przestaniecie się do siebie odzywać. Po 12 marca wszystko wróci do normy. Bliźniakom z wieloletnim stażem nie grozi wtedy nuda. Będziesz mieć ochotę na nowe wyzwania. Postanowisz wyjechać gdzieś z partnerem lub zrobić razem coś, co od dawna chodziło Ci po głowie. Najbardziej zaszalejecie jednak z przyjaciółmi. To oni naładują Ciebie i partnera pozytywną energią. Zapomnicie o zatargach z początku miesiąca. Samotne Bliźnięta mogą liczyć na nowe uczucie. Dla niektórych będzie to chwilowe zauroczenie, dla innych – zakochanie bez pamięci. Zareagujesz jednak zupełnie inaczej niż zwykle. Zamiast od razu ujawniać światu swoje uczucia, zachowasz je dla siebie i upewnisz się czy są dobrze ulokowane i odwzajemniane.

 

Dom i otoczenie

Poczujesz w kościach nadchodzącą wiosnę, co skłoni Cię do porządków. Do Twojego planu działania będą musieli dostosować się wszyscy domownicy. Jeśli posiadasz dzieci, również one zostaną zagonione do roboty. Ostatecznie jednak tylko Ty wytrzymasz tempo pracy i niemal wszystko zrobisz sam. Nie licz, że taka energia i zapał do pracy będą się Ciebie trzymać aż do końca miesiąca. Kiedy już uporasz się z domowymi porządkami, padniesz zmęczony. Zrobisz się nieco mniej przyjemny dla bliskich. W pewnym momencie mogą zacząć nawet omijać Cię szerokim łukiem (szczególnie, kiedy zaczniesz rozliczać każdego z wykonanych prac i zaangażowania w wiosenne porządki). Nie będziesz mieć też ochoty na spotkania z krewnymi i przyjaciółmi. Marzec Bliźniaki raczej spędzą w domu.

 

Życie zawodowe

Okażesz się dobrym organizatorem pracy. Pomimo zmęczenia wiosennymi porządkami w domu, nie zabraknie Ci zapału do realizacji zadań w pracy. Bezproblemowo uda Ci się osiągnąć każdy cel, jeśli tylko każdorazowo działanie poprzedzisz dogłębną analizą sytuacji i ułożeniem precyzyjnego planu realizacji. Możesz liczyć na pomoc, a przede wszystkim szacunek ze strony współpracowników. Bliźnięta-szefowie dostrzegą z kolei potencjał w swoich podwładnych i będą rozmyślać nad tym, jak spożytkować ich wiedzę i doświadczenie. Postarasz się zrealizować swoje ambicje, ale nie będziesz działał za wszelką cenę. Nie interesuje Cię sukces uwity na krzywdzie innych. „Po trupach do celu” to na pewno nie Twoja dewiza. Możesz usłyszeć od kogoś o „gorszych czasach” i nadchodzącym widmie biedy i niedostatku. Choć nie weźmiesz tego w stu procentach na poważnie, zaczniesz zastanawiać się, w jaki sposób zabezpieczyć przyszłość swoją i swoich bliskich.

 

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi