Horoskop Bliźnięta Maj

Strona główna » Horoskop Bliźnięta ♊

Horoskop Bliźnięta ♊ – Maj 2018

21.05 – 21.06

Pierwsza połowa miesiąca nie będzie dla Bliźniąt zbyt komfortowa. Poczujecie wtedy spadek energii tak duży że niezależnie od wieku nie będziecie mieć chęci na naukę, podróże, zabawę czy wytężoną pracę. Spotkań towarzyskich zapowiada się więcej niż w kwietniu, ale to za sprawą ostatniej dekady miesiąca podczas której możecie mieć tak dużo zaproszeń, że z niektórych będziecie musieli zrezygnować. W ostatnie dziesięć dni miesiąca powinna powrócić Wam Wasza siła witalna i jest duża szansa, że nadrobicie zaległości z pierwszej połowy miesiąca. Warto w tym okresie pomyśleć też w co zainwestować nadwyżkę finansową którą udało się Wam uzbierać.

Serce

Samotne Bliźnięta powinny przemyśleć swoje postępowanie. To że jak do tej pory nie znaleźliście swojej drugiej połówki wynikać może  z wielu czynników. Jednym z nich jest Wasza wybredna natura lub zwyczajnie to, że będąc singlem często jest wygodne. Jest duże prawdopodobieństwo, że w tym miesiącu niewiele się zmieni w sprawach sercowych. Znaczna część z Was uzna, że osoby którymi moglibyście się zainteresować muszą poczekać na rozwinięcie się Waszej znajomości niezależnie czy będzie to szczęśliwy finał czy nie. Bliźnięta będące już w stałym związku poczują jeszcze bliższą więź intelektualną i odkryją że jest więcej spraw na które macie identyczne zapatrywanie. Pod koniec miesiąca Bliźnięta odkryją na nowo uroki seksu – może wiązać się to z nowości jakie pojawią się w Waszej sypialni.

Dom i Otoczenie

W połowie miesiąca odkryjecie, że Wasza rodzina wcale nie jest taka idealna jakby mogło się wydawać. Będziecie musieli przyjąć to do wiadomości i pogodzić się z tym. Bliźnięta pracujące na obczyźnie dodatkowo poczują brak swoich bliskich przy nich – dlatego jeśli masz w rodzinie Bliźnięta będące w takiej lub podobnej sytuacji – zadzwoń do nich. Na płaszczyźnie towarzyskiej raczej będziecie preferować spotkania w nielicznym gronie sprawdzonych przyjaciół. Podczas tych spotkań możesz odkryć że ktoś kogo znasz od dawna jest Tobie wyjątkowo bliski. I tu horoskop nie rozróżnia płci Bliźniąt.

Życie Zawodowe

Jesteście gotowi podjąć się każdego projektu w pracy o ile przyniesie to Wam dodatkowe wynagrodzenie. Z tego typu decyzjami mimo iż w pierwszej połowie miesiąca będzie brakować Tobie energii poradzicie sobie w ostatniej dekadzie miesiąca, czy możecie zaskoczyć nie tylko siebie. Bliźnięta będące w związku mogą być namawiane przez partnera na różnego rodzaju inwestycje celem pomnożenia swoich oszczędności. Warto jednak przemyśleć jakie ryzyko jesteście gotowi ponieść. Czym wyższy procent zarobku tym większe ryzyko. Jeśli jesteś osobą która prowadzi swój własny interes może okazać się że zechcecie poszerzyć swój asortyment lub pozyskać nowe rynki. Takie działania warto zaplanować dokładnie i rozważnie tym bardziej że wiąże się najczęściej z dodatkowym kredytem. Jeśli jednak uznasz że warto to zacznij działać pod koniec miesiąca. Bliźnięta nie mające własnej działalności warto by poszukały nowej posady, lub jeśli nie jesteście na to gotowe to może warto rozważyć jakiś kurs, szkolenie czy może studia?

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 28.04.2018

Kategoria.: Horoskop Bliźnięta Maj

5/5 (2)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi