Horoskop Bliźnięta Maj 2017

Bliźnięta

21.05-21.06

 

Serce

Czas sprzyja flirtom. Szczególnie dobrze w grach miłosnych poczują się Bliźnięta urodzone w maju. Wokół Ciebie pojawi się wielu adoratorów, a wszystko za sprawą Twojego wdzięku i powabu, które w końcu w sobie odkryjesz. Będziesz mógł wybierać wśród potencjalnych partnerów. Jeśli chodzi o samo flirtowanie i zdobywanie tej drugiej osoby, najlepiej poradzą sobie z tym Bliźnięta, które postawią na dozę tajemniczości i pozorna niedostępność. W maju trwać będą miłosne gierki. Raczej jeszcze nie zdecydujesz się na poważny związek. Jeśli jesteś w stałym związku postaw na wspólny czas z partnerem. Twoje urodziny powinniście spędzić tylko we dwoje i przypomnieć sobie, jak to było na początku Waszego związku. Niech wspomnienia jeszcze bardziej rozgrzeją Waszą miłość.

 

Dom i otoczenie

Na początku miesiąca możesz mieć nieco „pod górkę”. Jeśli więc zamierzasz w tym czasie powiedzieć o czymś rodzinie, wstrzymaj się przynajmniej do połowy maja. W innym razie Twoje oświadczenie nie zostanie przyjęte tak, jakbyś sobie to wyobrażał. Twoje powikłane sprawy rodzinne zaczną się wyjaśniać, jeśli wszystko dobrze rozegrasz. Bliźnięta, które planują remont, mogą śmiało brać się do pracy. Efekt końcowy będzie zadowalający. Twoi znajomi będą patrzeć z zachwytem na to, co udało Ci się samemu zmienić w mieszkaniu. Nowe wnętrze przyciągnie sporo gości. Możesz liczyć na długie wieczorne Posadówki i rozmowy o życiu do rana. Podczas jednego z takich spotkań dowiesz się, że dobrze znana Ci para, zdecydowała się ustatkować i wziąć ślub. Według Ciebie nie jest to najlepszy czas dla nich na takie rewolucje w życiu. Nic jednak nie powiesz i będziesz ich wspierać jak przystało na przyjaciela.

 

Życie zawodowe

Niektóre sprawy nabiorą tempa. Zacznie Ci dużo bardziej zależeć na pracy i zawodowych sukcesach. Przez chwilę zapragniesz nawet rozgłosu. Poczujesz się dużo pewniej i zaczniesz nieco wystawać przed szereg. Twoje zachowanie może nie wszystkim się spodobać. Prawdopodobnie w firmie czeka Cię konflikt z jednym ze współpracowników, który poczuje zagrożenie z Twojej strony. Nie popsuje Ci to jednak humoru. Nadal będziesz śmiało dążyć do obranego sobie celu. W tym miesiącu nie licz jednak, że go osiągniesz. Musisz się nieco bardziej wysilić i poświęcić sporo czasu, by w firmie doceniono Twoją osobę, Twoje doświadczenie i kompetencje. Do tej pory niestety raczej głęboko skrywałeś swoje największe atuty. Pozwól jednak innym odkryć to, co w Tobie najlepsze. Co do finansowych wzlotów, powinieneś się uzbroić w cierpliwość.

 

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi