Horoskop Bliźnięta Luty

Bliźnięta

21.05-21.06

 

Serce

Samotnym Bliźniętom będzie sprzyjał los. Dzięki korzystnemu układowi planet, już niedługo na Twojej drodze może pojawić się ktoś wart uwagi. Potencjalnego partnera przyciągniesz do siebie dzięki wrodzonemu urokowi osobistemu. Niektóre z Bliźniąt będą musiały jednak wziąć sprawy w swoje ręce, bo druga połówka okaże się dość nieśmiała. Odważ się zrobić pierwszy krok. W innym razie szansa na uczucie może ominąć Cię szerokim łukiem. Bliźnięta samotne, ale skrycie zakochane, powinny przestać ukrywać się ze swoimi uczuciami i bez wahania wyznać je ukochanej osobie. Na pewno wyjdzie Ci to na dobre. Z kolei Bliźnięta w stałych związkach mogą poczuć się niepewnie. Część osób spod tego znaku dopadną wątpliwości co do stałości uczuć partnera. Postaraj się jednak nie nakręcać. Otwórz oczy i zobacz sprawy takimi, jakimi są naprawdę. Nie pisz własnych czarnych scenariuszy na podstawie przeczuć i niedomówień. Twoje rozterki najpewniej okażą się nieuzasadnione. Musisz jednak szczerze porozmawiać ze swoją drugą połówką. W innym wypadku czekają Was dni pełne kłótni, a może nawet koniec związku. A przecież nikt nie chce być samotny w miesiącu świętego Walentego.

 

Dom i otoczenie

Jeśli ostatnio nic nie szło po Twojej myśli, już teraz możesz zacząć się cieszyć, bo szczęście w sprawach domowych i towarzyskich zacznie Ci sprzyjać. Szykuj się na nagły zwrot. Jeszcze w pierwszej połowie lutego pojawić mogą się drobne sprzeczki i kłótnie z najbliższymi. Jednak już koniec drugiej dekady i cała trzecia upłyną Ci radośnie w gronie rodzinnym. Znajdziesz wspólny język z domownikami. Zaczniecie się zgadzać ze sobą w wielu kwestiach, także tych, które jeszcze niedawno przyprawiały Cię o zawrót głowy. Skoro w domu tak dobrze będzie się układać, pomyśl też o relacjach z przyjaciółmi. Może warto spotkać się z dawno niewidzianą znajomą, a najbliższych przyjaciół zaprosić na pogaduchy. Wszystko wskazuje na to, że udadzą się zarówno spotkania ze starymi znajomymi, jak i z dopiero co poznanymi osobami. Bliźnięta, które ostatnio narzekają na dolegliwości zdrowotne, powinny czym prędzej udać się do lekarza. Nie lekceważ żadnych symptomów choroby. Im wcześniej zabierzesz się za porządki z własnym organizmem, tym szybciej cieszyć się będziesz zdrowiem. Warto też pomyśleć o odnowieniu karnetu na siłownię czy na basen. A jeśli są to dla Ciebie sporty zbyt „ekstremalne”, zdecyduj się chociaż na spacery.

 

Życie zawodowe

Bliźnięta, które marzą o sukcesach zawodowych, w końcu będą miały ku temu okazję. Już na początku lutego sprzyjać będzie Ci dobra passa. Czas zaprezentować się światu i szefowi z jak najlepszej strony. Pokaż, że jesteś ambitny i nie boisz się wyzwań. Jeśli przeszkodą w osiągnięciu obranego celu są braki w edukacji, nie wahaj się ich nadrobić. To najlepszy czas na szkolenia i kursy. Każda podjęta teraz przez Ciebie decyzja wyjdzie Ci na dobre. Wszystkie sprawy ruszą z kopyta. Uważaj jednak, by nie zachłysnąć się szczęściem. Musisz cały czas kontrolować to, co się dzieje i patrzeć na wszystko bystrym okiem. Na Twojej drodze może bowiem pojawić się ktoś, kto pokrzyżuje Ci plany już na samym finiszu. Jeśli prowadzisz własny biznes, miej oczy i uszy szeroko otwarte. Nadarzy się okazja do pomnożenia majątku firmy. Wszystko w Twoich rękach. Szukaj w swoim otoczeniu Byków, bo właśnie z nimi najlepiej będzie Ci się rozmawiać i robić interesy.

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi