Horoskop Bliźnięta Luty 2017

Bliźnięta

21.05-21.06

 

Serce

Samotni już mogą wypatrywać kogoś ciekawego na horyzoncie. Czekają Cię czarujące spotkania, podczas których będziesz bardzo dobrze się bawić. Bliźnięta urodzone w czerwcu mogą wpaść po uszy. Uważaj jednak, by nie dać się zwieść pierwszemu wrażeniu. Nie angażuj się od razu na całego, bo możesz się zawieść. Jeśli staniesz przed poważnym wyborem, nie działaj pochopnie – nawet gdy będziesz chciał mieć to jak najszybciej za sobą. Dwukrotnie swoje działania powinny przemyśleć przede wszystkim młode Bliźnięta urodzone na przełomie maja i czerwca. Stałe związki mogą przeżyć mały kryzys. Prawdopodobnie powodem problemów będzie odmienne zdanie Twojej drugiej połówki. Jeśli podejdziesz do tej sytuacji z rozwagą, szybko wyjaśnicie sobie niedopowiedzenia i wszystko zakończy się po Twojej myśli. Walentynki spędzicie nie rozpamiętując ostatnich kłótni.

 

Dom i otoczenie

Poczujesz się doceniony prze najbliższych. Tych kilka przychylnych słów i gestów z ich strony wpłynie na Twój nastrój i poczucie własnej wartości. Staniesz się bardziej życzliwy i miły wobec innych. Bliźnięta posiadające dzieci dodatkowo doświadczą samych pozytywów ze strony swoich pociech. Może się nagle okazać, że inni potrzebują Cię jak powietrza. Niezastąpione w udzielaniu porad będą przede wszystkim Bliźnięta urodzone po 18 czerwca. Odkryjesz w sobie dar słuchania i doradzania. Chętnie będziesz służyć pomocą najbliższym. Znajdziesz czas na chwilę relaksu. Niektórzy postawią na aktywny odpoczynek, inni zasiądą w fotelu pod kocem i uraczą się ciepłą herbatą i filmem. Niespodziewanie w Twoich drzwiach może pojawić się dawny znajomy. Ucieszysz się, jednak bądź czujny. Nie wiadomo, czy jego intencje są do końca szczere.

 

Życie zawodowe

Będziesz zadowolony z tego, jak udało Ci się zrealizować powierzone zadania w pracy. Jak zawsze jednak medal ma dwie strony. Usłyszysz wiele miłych słów od współpracowników i pochwał od przełożonych. Chcąc wykorzystać Twoją dobrą passę i zaangażowanie, szef dorzuci Ci obowiązków. Nie zrażaj się i z równie dużym oddaniem przystąp do realizacji kolejnych zadań. Twoje notowania mają szansę wzrosnąć. Wyjątkowo dobrze w pracy będzie się układać przede wszystkim Bliźniętom urodzonym w pierwszych dniach czerwca. Jeśli prowadzisz własną działalność, bądź ostrożny. Sprawdzaj wszystkie umowy dwa razy. Z kontrahentami sprawy dogaduj bardzo szczegółowo. Skup się, bo jeśli coś Cię rozproszy i nie dopilnujesz tych spraw, gorzko tego pożałujesz. W finansach nie powinno zadziać się nic szczególnego. Ciesz się spokojem i brakiem niezaplanowanych wydatków.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi