Horoskop Bliźnięta Listopad

Horoskop Bliźnięta – Listopad 2017

21.05 – 21.06

 

Część zaległych spraw wreszcie się rozwiąże, niestety część z tych spraw zakończy się nie po Waszej myśli. Warto pamiętać, że czasami lepiej jest znać prawdę niż żyć mrzonkami. Warto nastawić się że przykrości jakie Was spotkają są lekcją życia którą musieliście przeżyć. Wyciągnijcie z nich wnioski.  Pod koniec miesiąca Merkury zacznie Wam pomagać. Zacznie dopisywać Wam więcej szczęścia a problemy i troski z pierwszej połowy miesiąca zaczną mieć mniejsze znaczenie.

 

Serce

Kiedy Merkury wejdzie w znak Strzelca samotne Bliźnięta wpadną komuś w oko i co istotne z wzajemnością.  Błyskawicznie okaże się że macie wiele wspólnych zainteresowań a Wasza znajomość szybko przejdzie w kolejny etap. Uwaga – mimo wszystko wstrzymaj się z poważniejszymi deklaracjami. Nie jest to dobry moment. Pod koniec miesiąca może dojść bowiem do znacznego ostudzenia Waszej znajomości. Możliwe są niesnaski. Bliźnięta będące już w stałych związkach mogą poczuć potrzebę na dłuższe pogawędki ze swoją druga połówką. Podczas nich macie szanse dowiedzieć się czegoś nowego o swoim partnerze / partnerce. A nowe informacje będą miłą dla Was niespodzianką.

 

Dom i Otoczenie

Będziecie raczej w nastroju wojowniczym. Jeśli cos pójdzie nie po Waszej myśli będziecie tak długo drążyć, aż nie osiągniecie tego co chcecie. Wszystko wokół może Was irytować. Szczęśliwie domownicy i znajomi okażą Wam ogromną cierpliwość jednak małej awantury nie uda się uniknąć. Możecie liczyć na kilka nieprzyjemnych słów, które jest szansa, że otworzą Wam oczy na kilka spraw. Warto po nich trochę ochłonąć i po jakimś czasie wyjaśnić sobie zaległe sprawy. Tylko nie czekajcie zbyt długo. W drugiej połowie miesiąca nastąpi znaczne ożywienie w kontaktach towarzyskich. Jest szansa na poznanie jakiejś wpływowej osoby, która w przyszłości może Wam pomóc. Prawdopodobnie w sprawach zawodowych lub zdrowotnych.

 

Życie zawodowe

W ostatnich dniach miesiąca horoskop bliźnięta wskazuje że zrobicie ogromne wrażenie w środowisku na którym Wam zależy. Będzie to bardzo pozytywne zakończenie miesiąca tym bardziej, że pierwsze dni miesiąca mogą spotęgować wrażenie niepewności Waszej sytuacji w pracy. W kwestiach zawodowych powinny uważać Bliźnięta urodzone między 22 a 27 maja. Warto by się przygotowały na każdą ewentualność. Pamiętajcie jednak by się nie załamywać, bo o ile starczy Wam werwy to szybko znajdziecie nowe możliwości. W kwestiach finansowych cały miesiąc o ile nie zracjonalizujecie wydatków będziecie pod kreską. Dopiero koniec miesiąca powinien przynieść spory zastrzyk gotówki, której się spodziewaliście ale nie mieliście co do niej pewności.

4.85/5 (47)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi