Horoskop Bliźnięta Lipiec

Bliźnięta

21.05-21.06

 

Serce

Lato rozpoczęło się na dobre. Jak zwykle na myśl przychodzi Ci wakacyjny flirt. Chociaż… gdy dłużej się zastanowić, chyba już nie interesują Cię krótkie przygody. Bliźniaku, dojrzewasz! Tym razem trafisz na kogoś, kto będzie oczekiwał z Twojej strony konkretnych deklaracji. I Ty na to przystaniesz. W końcu zrozumiesz, że potrzebujesz stabilizacji i pewności tego co czekać będzie Cię kolejnego dnia. Bliźnięta, które poszukują bratniej duszy, odnajdą ją w partnerze nieco starszym i dojrzalszym. Magnesem na Ciebie okażą się mądrość, inteligencja i życiowe doświadczenie.

 

Dom i otoczenie

Bardzo dobrze dogadasz się z najmłodszą częścią rodziny. Wiele czasu w wakacje spędzisz z najbliższym kuzynostwem. Poznacie się na nowo. Ty zauważysz w nich świetnych partnerów do rozmowy, oni w Tobie – życzliwą i wciąż młodą duszę. Koniec miesiąca to najlepszy czas na załatwienie najważniejszych spraw. Jeśli od dłuższego czasu myślisz o remoncie czy przeprowadzka, zabieraj się do roboty. Niektórzy nie będą zbyt przychylni Twoim planom, inni z kolei z chęcią pomogą Ci w ich realizacji. Postawisz na własny samorozwój. Na zajęciach dodatkowych poznasz ciekawych, pełnych pasji ludzi. Z nowymi znajomymi spędzisz sporo czasu.

 

Życie zawodowe

Nie musisz martwić się o finanse. Oprócz stałej pensji, w tym miesiącu do kieszeni wpadnie Ci dodatkowa kwota. Nagły przypływ gotówki niech Ci jednak nie zawróci w głowie. Nie szalej w sklepach i nie wydawaj pieniędzy lekką ręką. Mogą Ci się przydać pod koniec miesiąca. Nieco odpuścisz w pracy. Dopadnie Cię wakacyjny nastrój. Rozluźnienie i męczące letnie upały wezmą górę. Swoje ambicje schowasz do kieszeni i będziesz wykonywać tylko te prace, które są ściśle powiązane z Twoim stanowiskiem. Wyścig szczurów nie będzie Cię interesował. Dopiero pod koniec miesiąca możesz poczuć pokusę pokazania na co Cię stać. Nieprzemyślane wyjście przed szereg może Cię jednak sporo kosztować. Lepiej dwa razy się zastanów zanim podejmiesz działanie.

 

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi