Horoskop Bliźnięta Kwiecień 2017

Bliźnięta

21.05 – 21.06

 

Kwiecień będzie dla ciebie miesiącem znacznego spowolnienia i wyciszenia Twoich emocji. W szczególności pierwsza połowa miesiąca upłynie Tobie w większym niż dotychczas spokoju. Możesz zapragnąć mieć więcej niż dotychczas chwil w samotności. Dlatego jeśli marzysz o możliwości wyjechania w jakąś pustelnie, jest to najlepszy moment by plan ten zrealizować. W ten sposób będziesz mógł odciąć się od całego świata i problemów dnia codziennego. Jeśli jednak uznasz że wyjazd jest niemożliwy ze względu na Twoje obowiązki to postaraj się w tym miesiącu więcej czasu poświęcić sobie i swoim potrzebom. Pamiętaj bowiem, że poświęcając się sobie, swoim potrzebom nie zaniedbujesz nikogo, bowiem jak Ty będziesz w dobrej kondycji psychofizycznej to osoby o które się troszczysz w dłuższej perspektywie na tym tylko zyskają.

 

Serce

Mogą zacząć pociągać Ciebie niezobowiązujące flirty i znajomości. Dotyczy to zarówno Bliźnięta będące singlami jak również w stałych związkach o ile czują się w nich niedocenione. W tym miesiącu, może Twój partner lub partnerka zacząć zarzucać Tobie obojętność na jego / jej potrzeby, robić sceny zazdrości a nawet zasugerować rozstanie. Postaraj się konflikty te wyciszać używając siły racjonalnych argumentów. Unikaj emocjonalnych zrywów podczas rozmowy. Dobrym okresem do przeprowadzenia rzeczowej rozmowy jest okres od 10 do 16 kwietnia oraz od 20 do 26 kwietnia. Młode Bliźnięta, które są w trakcie przeżywania pierwszej miłości mogą spotkać się z pierwszym rozczarowaniem lub sprzeczką. Szczęśliwie po tych kłopotliwych momentach powróci do ich związku czułość jeszcze większa niż była przed tym niemiłym dla Bliźniąt momentem.  Bliźnięta szukające drugiej połówki znajdą ją wśród swoich znajomych lub przyjaciół. Zawiązywanie bliższych znajomości z osobami z klubu lub dalszego grona może nie skończyć się dla Was pozytywnie. W tym miesiącu może zaimponować Wam osoba która żyje na luzie, zwanym spontanie, ale mająca w swoim otoczeniu autorytet.

 

Dom i Otocznie

W tym miesiącu w szczególności zadbaj o częstsze kontakty ze znajomymi, zwłaszcza w pierwszej połowie miesiąca. Z częścią z nich możesz na najbliższy czas stracić kontakt na dłużej. Spotkania z nimi leżą w sprzeczności z Twoją rosnącą potrzebą odizolowania się od świata, ale ostatecznie wybór należy do Ciebie. Osoby te mogą zmienić pracę i przenieść się do innego miasta, wyjechać zagranicę, urodzi im się dziecko czy w przypadku młodych Bliźniaków zacząć studia w innym mieście. Jeśli planujesz jakieś zmiany w odmy, to jest to najlepszy moment i zrób to jak najszybciej. W tym miesiącu Bliźnięta będą miały szereg bardzo dobrych pomysłów w temacie.

 

Życie Zawodowe

W finansach nastąpi długo oczekiwana odwilż. Nie widać na horyzoncie w tym miesiącu większych wydatków, a te które masz mocno zracjonalizujesz dzięki czemu miesiąc Bliźnięta powinny zakończyć na lekkim plusie na koncie. W pracy mogą pojawić się kłopoty podczas pełni, wynikające z braku szczerości ze strony Twojego pracodawcy. Może on obiecywać Tobie awans, premię czy zmianę zakresu obowiązków wiedząc że obietnicy tej dotrzymać nie może. Spowoduje to, że zaczniesz w pracy czuć się mało pewnie i zaczniesz rozglądać się na czymś nowym żeby nie zostać na lodzie. Finalnie zakończy się to dla Ciebie korzystniej. Rozejrzysz się trochę po rynku pracy i nabierzesz przekonania, że Twoje kwalifikacje są w cenie.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi