Horoskop Bliźnięta Grudzień 2017

Horoskop Bliźnięta – Grudzień 2017

21.05-21.06

 

Serce

Zarówno wolne jak i zajęte Bliźnięta czeka fantastyczna zabawa. Nie opędzisz się od adoratorów. Usłyszysz wiele komplementów i pochwał. Single mogą sobie pozwolić na flirt – poświęć chwilę na rozmowę, sprawdź, z kim najlepiej spędza Ci się czas i rozwiń tę znajomość. Z pewnością nie pożałujesz. jeśli nawet nie będzie z tego wielkiej miłości, to zyskasz przyjaciela od serca na lata. Bliźnięta w parach niech z kolei nie dadzą się wplątać w żaden flirt (tym bardziej firmowy). Twój związek jest poukładany i nie ma powodu burzyć tej spokojnej oazy. Jeśli nie poddasz się czarowi komplementów ze strony przypadkowych osób, możesz liczyć na pełnię szczęścia w obecnym związku. Będziecie z partnerem bardzo sobą zajęci – znajdziecie czas na wspólny relaks i rozmowy przy winie do białego rana. Nie zabraknie też czułych słów i gestów. Święta i Nowy Rok u boku partnera zapowiadają się przyjemnie.

 

 

Dom i otoczenie

Pochłoną Cię świąteczne przygotowania. Będzie ich tak wiele, że zamarzy Ci się uciec gdzieś daleko i zaszyć się na te kilka dni z dala od tego całego zgiełku. Te święta mogą jednak być całkiem inne niż do tej pory, a wyjazd bardziej realny niż myślisz. Dotyczy to zarówno Bliźniąt singli, jak i tych z partnerami i dziećmi. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na wyjazd, bo np. opiekujesz się starszymi rodzicami czy dziadkami, nie przejmuj się. Twoje święta też będą inne niż zwykle. Możesz spodziewać się niespodziewanego. Na pewno niezapomniany będzie też Sylwester – a to już za sprawą bliskich znajomych, którzy zgotują Ci nie lada niespodziankę pojawiając się tego dnia w Twoich drzwiach. Dobre zakończenie roku gwarantowane.

 

 

Życie zawodowe

Koniec roku zmusi Cię do podjęcia decyzji – co dalej. Zastanowisz się nad tym, w którą stronę powinna zmierzać Twoja kariera i życie zawodowe. Staniesz przed trudnym, ale jakże ważnym wyborem. Bardzo możliwe, że zacznie drażnić Cię sytuacja w obecnej firmie, a w tym samym czasie otrzymasz propozycję współpracy z kimś innym. Nowe zajęcie wymagać może jednak podniesienia kwalifikacji i wielu poświęceń związanych np. z przeprowadzką, koniecznością dojazdów czy zmianą godzin pracy. Każdy z takich niewygodnych elementów będzie miał wpływ na Twoją ostateczną decyzję, którą z racji na powagę, postarasz się odłożyć jak najdalej w czasie. Końcówka roku będzie szczęśliwa dla Bliźniąt, które obecnie nie pracują. Pojawi się dla Ciebie ciekawa oferta zajęcia tymczasowego. Może jednak zaowocować na przyszłość. W prawdzie fortuna w tym miesiącu Ci sprzyja, zaczniesz jednak liczyć każdy wydany grosz. Kieszeń faktycznie uszczuplą Ci koszty związane z organizacją Świąt.

 

Oto jest horoskop bliźnięta – ostatni już w tym roku. W tym miejscu cała redakcja życzy Państwu udanego nowego 2018 roku. Niech będzie to dla Państwa to rok w którym spełnią się wszystkie Państwa życzenia, dopisze zdrowie, miłość oraz zdrowie.

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi