Horoskop Bliźnięta Czerwiec 2017

Bliźnięta

21.05-21.06

 

Serce

Szykują się namiętne chwile. Wenus przyniesie wiele miłosnych uniesień zarówno Bliźniętom w stałych związkach jak i tym, które jeszcze wypatrują swojej drugiej połówki. Czekają Cię romantyczne chwile w objęciach partnera, długie spacery, randki, wieczorne rozmowy, kino, teatr, kolacje przy świecach i śniadania do łóżka. Czego więcej chcieć? Wolne Bliźnięta powinny ruszyć się z domu i spotkać ze znajomymi. Baw się w gronie najbliższych, a spotkasz bratnią duszę. Saturn zapewni Ci pełną stabilizację i umocnienie relacji  partnerem.

 

Dom i otoczenie

Wszyscy w domu przyzwyczaili się już do Twojego kiepskiego humoru i ciągłych kłótni o byle błahostkę. W tym miesiącu Twoje nastawienie w końcu się zmieni. Usiądziecie wspólnie z bliskimi i wyjaśnicie sobie wszystkie zadry. Przestaniecie skakać sobie do oczu i w domu zapanuje długo wyczekiwany spokój. Choć zwali Ci się na głowę sporo spraw znajdziesz czas dla znajomych. Merkury kusić będzie Cię zaproszeniami na imprezy, koncerty i spontaniczne wyjścia do pubu czy restauracji. Będziesz w świetnej formie i z zrobisz na znajomych niemałe wrażenie. Zadbaj o siebie. Zainwestuj w nową garderobę. To Ci się opłaci!

 

Życie zawodowe

O pieniądze nie musisz się martwić. Złe inwestycje Ci nie grożą. W pracy możesz narzekać na natłok zadań. Nie ma co się jednak zaharowywać. Niektóre z obowiązków mogą przejąć Twoi współpracownicy. Możesz też przesunąć ich realizację w czasie. Na pewno Twoje akcje na tym nie ucierpią. Twoja pozycja w firmie jest naprawdę silna. Przygotuj się na końcówkę miesiąca. Wtedy szykuje się spory projekt, w który musisz zaangażować się w stu procentach. Jeśli odpowiednio się przygotujesz, pójdzie Ci jak z płatka.

 

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi