Horoskop Baran Wrzesień

Baran

21.03-19.04

 

Serce

Samotne Barany, które przede wszystkim zaaferowane są sprawami zawodowymi, raczej nie mają co liczyć na miłosne uniesienia. Najzwyczajniej w świecie nie będziesz mieć do tego głowy. Zbyt zaangażujesz się w dążenie do osiągnięcia sukcesu w pracy. Zamiast dbać o swoje sprawy sercowe, zajmiesz się rozwiązywaniem miłosnych perypetii innych osób. Pod koniec września nadarzy się okazja do flirtu. Czy z niego skorzystasz, zależy tylko od Ciebie. Jeśli na chwilę zapomnisz o obowiązkach i pozwolisz sobie na trochę luzu, czeka Cię wyśmienita zabawa u boku kogoś, kto może okazać się Twoją drugą połówką. Przygotuj się na lawinę komplementów i romantyczne spotkania. Barany w stałych związkach w miłości kierować będą się przede wszystkim rozsądkiem. Dobrą radą i doświadczeniem wesprzesz swojego partnera w trudnych dla niego chwilach. Aby nieco się odprężyć i zrelaksować zaplanujesz dla Was wspólny wyjazd, podczas którego pozwolicie sobie na chwilę zapomnienia. Będzie jak za dawnych lat.

 

Dom i otoczenie

Na pewno nie będziesz narzekać na nudę. Żeby jednak atmosfera w domu była miła, będziesz musiał wykazać się niezwykłą cierpliwością wobec domowników. Barany, które posiadają dzieci, dodatkowo zmuszone będą do użycia siły dyplomacji i względnego opanowania. Jeśli poniosą Cię nerwy i zareagujesz zbyt ostro, przygotuj się na Armagedon w domu. Tak czy owak dom będzie dla Baranów oazą, w której będą mogły zaszyć się np. przed wścibskimi pytaniami rodziny. Nieco stresu mogą przysporzyć Ci krewni lub przyjaciele. Ktoś może nie spłacić długu na czas lub w inny sposób zawieść Twoje zaufanie. Na jego odbudowę będzie musiał poświęcić sporo czasu. Tak od razu nie dasz się przeprosić. W drugiej połowie września zaznasz z kolei sporo serdeczności ze strony innych. Starsze Barany prawdopodobnie będą musiały zaopiekować się starszą osobą, która wymaga teraz wiele uwagi ze względu na swój stan zdrowia.

 

Życie zawodowe

Gwiazdy zadbają przede wszystkim o interesy Baranów, które urodziły się w marcu. Już na początku września możesz otrzymać ciekawa propozycję zawodową. Bardzo możliwe, że szykuje się wyjazd służbowy czy poprowadzenie jakiegoś ważnego dla firmy projektu. Los w końcu wynagrodzi Cię za wszystkie dotychczasowe wysiłki i pełne zaangażowanie w pracę. Niektóre Barany mogą spodziewać się awansu, inne podwyżki, jeszcze inne wyróżnień, nagród czy publicznych pochwał. Dla marcowych Baranów jedyna troską w tym miesiącu mogą okazać się problemy partnera. Ważne będzie wsparcie z Twojej strony. Jeśli chodzi o Barany kwietniowe, wcale nie muszą się martwić gorszą passą w pracy. Może w tym miesiącu nie wybijesz się ponad przeciętną, ale za to nadarzy się okazja do nawiązania nowych znajomości, które mogą w przyszłości zaowocować. Czeka Cię odskocznia od codziennych obowiązków – nowe osoby w pracy, szkolenia, warsztaty…

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi