Horoskop Baran Styczeń

Baran

21.03 – 19.04

Serce

W Nowym Roku daj się ponieść fantazji. Nie bój się marzyć o miłości i dążyć do jej spełnienia. Samotne Barany, które będą żyć zgodnie z tą maksymą, mogą liczyć na spore zainteresowanie płcią przeciwną. Nie każdy amant zostanie jednak zaakceptowany. O miłosny zawrót głowy przyprawi Cię ktoś rozważny, inteligentny i lojalny. Gdy tylko spotkasz tę osobę, będziesz o tym wiedzieć. Poczujesz się przy niej bezpiecznie i bardzo komfortowo. Z kolei Barany będące w związkach na początku roku nie będą zadowolone z relacji łączących je z partnerem. Coś się u Was zmieniło, uczucie lekko się wypaliło. Brakuje Ci czułości i bliskości z partnerem. Z zazdrością patrzysz też na znajomych, których uczucie kwitnie. Nie rozczulaj się jednak nad sobą i zacznij działać. Pomyśl na przykład o zorganizowaniu niespodzianki dla swojej drugiej połówki. Warto też popracować nad Waszymi łóżkowymi sprawami. Zaskocz partnera ognistą grą wstępną. Sędziwe Barany powinny pilnować, by niewielkie nieporozumienia nie zamieniły się w ciche dni. Najlepszy czas na rozmowy nastąpi w drugiej dekadzie miesiąca.

 

Dom i otoczenie

Wraz z początkiem 2018 roku Barany zapragną wiele pozmieniać. Niektóre przełamią się i naprawią nadszarpnięte rodzinne relacje, inne – postawią na rozwój osobisty, jeszcze inne – po prostu zmienią układ mebli w mieszkaniu. Pamiętaj, że każda zmiana jest dobra, jeśli tylko sprawia nam przyjemność. Ustatkowane Barany mogą liczyć na pomoc rodziny we wszelkich kwestiach. Dzięki temu zyskasz trochę czasu tylko dla siebie. Uda Ci się nawet usiąść wygodnie na kanapie z ulubioną książką czy filmem i ciepłą herbatą. Samotne Barany nie będą narzekać na brak wrażeń. Szykują się niezapowiedziany odwiedziny. W drzwiach ujrzycie kogoś, kogo od dawna wspominacie. Wspólnie wrócicie pamięcią do dawnych czasów. Zrobi się bardzo miło. Styczeń to dla Barana także dobry czas na samorozwój. Jeśli myślałeś o rozpoczęciu studiów czy kursu doszkalającego, to najlepszy moment by się tym zainteresować. Z siłownią czy basenem poczekaj do końca miesiąca. Ostatnie dni stycznia wróżą przypływ energii. Łatwiej i z lepszym rezultatem rozpoczniesz sportowy sezon.

 

Życie zawodowe

Wiele Baranów dojdzie do wniosku, że rutyna w pracy i nudne zadania nie są spełnieniem ich marzeń. Nie warto stać w miejscu, dlatego porozmawiaj z szefem o perspektywie zmian. A jeśli w obecnej pracy nie zanosi się na nic ciekawego, zastanów się nad nowymi wyzwaniami w innej firmie. W trzeciej dekadzie stycznia może pojawić się kilka interesujących ofert pracy. Postaraj się ich nie przegapić i jeśli tylko poczujesz, że któreś z tych stanowisk zostało stworzone właśnie dla Ciebie, nie wahaj się i wysyłaj CV. Barany będące dopiero na początku swojej kariery nie mogą tak łatwo zniechęcać się do pracy. Nie bierz do siebie wszystkiego co mówią o Tobie inni. Nie daj się nikomu zniechęcać i bierz się do pracy. Twoje zaangażowanie na pewno doceni szef i już niedługo otrzymasz swój pierwszy projekt. Jeśli poprowadzisz go zgodnie ze swoją intuicją, czeka Cię sukces i pochwały od starszych kolegów. Musisz tylko uwierzyć we własne siły i kompetencje. Będziesz błyszczeć. Wszystko jednak w swoim czasie.

 

 

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi