Horoskop Baran Styczeń 2017

Baran

21.03 – 19.04

Jest to dla Ciebie miesiąc w którym będziesz miał szansę wykorzystać swoje przywódcze umiejętności. Zaczniesz wszystkich musztrować i pokazywać gdzie ich miejsce. Takie zachowanie może spowodować że niektórzy się zaczną na Ciebie boczyć i złościć. Ty jednak nie będziesz się tym zbytnio przejmować. Istotne dla Ciebie będzie to, żeby praca lub postawione przed nimi zadanie było przez nich wykonane. Pierwsza i ostatnia dekada miesiąca to dla osób nie będących w stałym związku okres szansy wzmożonych randek i miłosnych spotkań. Zabłyśniesz na nich swoim intelektem i dowcipem. W pracy lepiej być już chyba nie może. Bez większego wysiłku osiągniesz to, co zechcesz. Uważaj jednak by w tym miesiącu przez Twoje przywódcze zapędy nie narobić sobie wrogów. Jeśli jednak dopniesz swego i cel zostanie osiągnięty, współpracownicy mogą zacząć Tobie dziękować. W połowie miesiąca przyda się znajomość języków i Twoja intelektualna elastyczność.

 

 

Serce

Docenisz spokój i stałość uczuć swojego partnera. Przestaniesz nazywać go nudziarzem. Jeśli ostatnio przestaliście się rozumieć i obojgu Wam zależy, to zastanów się czy w tym miesiącu nie warto zwrócić się o pomoc do kogoś bezstronnego, kto bez emocji spojrzy na Wasz związek. Barany czekające lub planujące zakupić pierścionek w tym miesiącu mogą zobaczyć go na swoim palcu lub wreszcie odwiedzą jubilera.  Wahające się barany w tym miesiącu w wyniku rosnącego zniecierpliwienia partnera/partnerki mogą stanąć przed narastającym zniecierpliwieniem ze strony swojej ukochanej osoby. Jeśli nadal szukasz swojej drugiej połówki w tym miesiącu zwróć uwagę na Barana, Bliźniaka lub Strzelca.

 

Dom i Otoczenie

Zaczniesz rządzić w domu i zmuszać wszystkich by bez sprzeciwu spełniali Twoje życzenia. Podczas remontu to Ty będziesz wybierać kolor ścian, kafelków oraz rodzaj materiału na zasłony. Domownicy początkowo będą się sprzeciwiać i buntować, lecz jak przetrzymasz ich bunt finalnie będą zadowoleni z efektów Waszej wspólnej pracy. Tym bardziej że do leniwych osób nie należysz i będziesz jednym z najbardziej pracowitych osób w domu. Jeśli Twój partner lub partnera to baran – spróbujcie znaleźć kompromis podczas Waszego obopólnego przywódczego miesiąca. Do osób które poznasz w tym miesiącu, nie zapałasz od razu przyjaznią.  Na nią musisz trochę poczekać.

 

Życie zawodowe

Nie jest problemem się napracować i coś zrobić, ale zrobić coś szybko z największą możliwą efektywnością. Tobie w tym miesiącu ten zabieg uda się wyjątkowo dobrze. Swoimi obowiązkami chętnie się podzielisz ze swoim druhem z pracy lub koleżanką. Lecz jeśli szef zacznie przyglądać się Tobie, Ty wyczujesz ten moment i zaczniesz pracować za trzy osoby zaskarbiając sobie względy przełożonego. Nie zawiedziesz też oczekiwań swoich bliskich i w tym miesiącu możesz przynieść do domu nieco więcej pieniędzy, co będzie wynikiem uznania Twojego szefa lub innych dodatkowych źródeł finansowania Twojego domowego budżetu. Uwaga nie wpadnij w natłok wydatków. Napływ pieniędzy często kończy się zwiększonymi wydatkami. Zastanów się czego potrzebujesz. Czy nowy telewizor, samochód lub szafa w domu są faktycznie Tobie potrzebne. Może warto odłożyć trochę pieniędzy na ciepłe letnie miesiąca. Uwaga odwaga i ustawianie wszystkich po kontach może się Tobie opłacić. Jednak szczęście na pstrym koniu jeździ. Tylko z niego nie spadnij.

 

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi