Horoskop Baran Sierpień

Baran

21.03 – 19.04

 

Przed Tobą bardzo pogodny miesiąc. Ten letni miesiąc będzie obfitował w pełne wykorzystanie letnich dni. Będziesz uprawiać sporty lub wypoczywać na dworze. 2 sierpnia Jowisz opuści znak Raka i zaświeci w życzliwym znaku Lwa. Dla Baranów  urodzonych między 21 a 28 marca szykuje się czas prosperity. Odczujecie poprawę zdrowia i kondycji, a w przyszłość spojrzycie z większym optymizmem. Możecie też cieszyć się sukcesami wychowawczymi. Będziecie też spędzać więcej czasu z rodziną.  Barany które zarabiają korzystając ze swoich talentów artystycznych oraz sportowych szykuje się przełom w karierze. Nowe pomysły mogą przysporzyć rozgłos i popularność.  Letnie dni sierpnia mogą spowodować pojawienie się tendencji do lekkomyślności a nawet skłonności do hazardu. Barany w związku jak i single mogą zacząć się rozglądać na bok szukając nowych erotycznych doznań. Uważajcie jednak, bowiem skok w bok lub pojedyncza przygoda może doprowadzić  do niepotrzebnych skandali narażając Wasza reputacje, a baranom w związku mogą przysporzyć niemałych kłopotów.

 

Serce

Baranom singlom urodzonym po 28 marca sierpień przyniesie moc atrakcji sercowych. Niezależnie od wieku będziesz teraz flirtować na prawo i lewo.  Młodym baranom gwiazdy wróżą ogniste i namiętne romanse, które zakończą się tak szybko jak się pojawiły. Barany w stałych związkach przeżyją renesans. Będzie to czas w którym będziecie razem wypoczywać. Osoby które maja za sobą bolesną miłość, teraz zdecydują się na wspólną przyszłość z nowym partnerem. Łatwiej będzie się Wam dotrzeć z nowym partnerem, a jego wady czy życiowe przyzwyczajenie nie będą Wam przeszkadzać.  Jeśli nowy partner posiada dzieci z poprzedniego związku, uda się Wam znaleźć nic porozumienia. Co do zasady ten miesiąc jest bardziej szczęśliwy w miłości baranom z marca niż z kwietnia. Tak jak barany marcowe będą przeżywać wiele chwil uniesień tak barany kwietniowe powinny zachować powściągliwość w uczuciach i ostrożnie się angażować w nowe znajomości. Niestety wokół Was pojawi się wielu adoratorów, których stosunek do stałych związków jest odmienny od Waszego co może się skończyć że wasze serce zostanie zranione.

 

Dom i Otoczenie

Okres ten to świetny czas na poświęcenie się pasjom, uprawianiu sportu i wszelkim zajęciom wymagającym wysiłku. Ta krzepkość zdrowia bez problemu pozwoli Wam bez trudu oddać się dłuższym podróżom czy modernizacji domu. Baranom urodzonym w ostatnich dniach znaku, rodzinne zjazdy i spotkania mogą przynieść Wam niepotrzebne waśnie i nieporozumienia. Warto uzbroić się w cierpliwość i przygotować na to, że rodzinne konflikty będą dla Ciebie wyjątkowo stresujące. Barany z marca z dużym entuzjazmem oddadzą się życiu towarzyskiemu i prawdopodobnie pomogą zorganizować jakąś większą imprezę. W tym miesiącu baranom dopisze gust i wszelkie zmiany takie jak remont, zmiana garderoby będzie strzałem w dziesiątkę. Zmiany te dadzą Wam również wiele satysfakcji.

 

Życie zawodowe

Pieniądze, nawet te oszczędzone w poprzednich miesiącach zaczną wyciekać Wam przez palce. Wynikać to będzie z tego, że zaczniecie być łakome na luksusy, rozrywkę i  kosztowne zakupy. Okaże się że wszelkie wakacyjne szaleństwa okażą się w Waszym zasięgu. W najlepszej pozycji są barany marcowe, które mimo wydatków mogą liczyć na przypływ gotówki, wynikające z premii lub podwyżki.  W Waszych firmach zapanuje letnie rozleniwienie co odbije się również na Tobie. Staraj się jemu nie poddać, bowiem atmosfera wakacyjna może spowodować zawodowy konflikt. To co mało być skończone nie będzie i może to wynikać z Twojego lenistwa. Barany urodzone między 14 a 17 kwietnia, pracujący w branży IT mogą przeforsować swoje rozwiązanie które okaże się bardzo korzystne dla firmy. Graficy komputerowi, pracujący w branży reklamowej mogą liczyć na nowy kontrakt lub propozycje zawodową która znacząco wpłynie na stan Twojego konta.

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi