Horoskop Baran Październik

Baran

21.03-19.04

 

Serce

W tym miesiącu to Twój partner przejmie inicjatywę. Może Ci się wydawać, że zbyt silnie złapie za stery, jednak nie masz się czym martwić. Zaufaj swojej drugiej połówce, a na pewno nie pożałujesz. Samotne Barany również nie będą narzekać na brak wrażeń. Dobry nastrój nie będzie Cię opuszczał. Czekają Cię romantyczne chwile. Pamiętaj tylko, by zbytnio nie kalkulować i nie poddawać się pierwszemu – często złudnemu – pierwszemu wrażeniu. Daj szansę tej drugiej osobie. Skoro pojawiła się w Twoim życiu, musi być w tym jakiś ukryty sens. Nie opieraj się temu co zgotowały dla Ciebie gwiazdy.

 

Dom i otoczenie

W rodzinie może dojść do spięć. Musisz pamiętać, by nie wchodzić w dyskusje ze starszyzną. Grzecznie przytakuj. Niech się wygadają. W ten sposób z pewnością uda Ci się uniknąć większości poważnych konfliktów. Uważnie przypatruj się też młodszemu pokoleniu. Fakt, młodzież musi się wyszaleć, ale trzymaj rękę na pulsie i w razie czego reaguj od razu. Jeśli będziesz mieć jakieś wątpliwości poradź się bliskich przyjaciół.

 

Życie zawodowe

Październik to Twój miesiąc. Pokaż szefowi, że warto Ci zaufać. Jeśli tylko pozwoli Ci pracować solo, osiągniesz najlepsze sukcesy. Może się jednak zdarzyć, że przez chwilę każą Ci się podporządkować. Nie buntuj się, a spokojnie poczekaj na swoją szansę. Już niedługo przejmiesz stery i doprowadzisz projekt do końca. Potem będzie już tylko coraz lepiej. W październiku pokażesz się z najlepszej strony i zaprezentujesz swoje umiejętności i kompetencje. Niech Ci tylko świat za bardzo nie zawiruje od tych sukcesów. Nie zapominaj o porządku w domowych finansach.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi