Horoskop Baran Marzec 2017

Baran

21.03-19.04

 

Serce

Początek miesiąca nie będzie dla Ciebie udany w żadnej sferze życia. Na szczęście już w drugiej dekadzie marca los się odmieni. Zapragniesz wnieść do swojego związku nieco pikanterii i szaleństwa. Barany od lat żyjące w parach lecz bez ślubu, mogą chcieć w końcu zalegalizować ten stan. Niektóre delikatnie zasugerują partnerom, że już czas się ustatkować, inne – postawią sprawy na ostrzu noża: albo ślub, albo rozstanie. Barany już zaobrączkowane poczują większą odpowiedzialność za rodzinę. Rola głowy rodziny zacznie Ci jeszcze bardziej odpowiadać. złapiesz za stery tego statku i będziesz mocno wspierać wszystkie poczynania partnera. Poważny Saturn nie da Ci powodów do zmartwień. Zmiecie też wszelkie przeszkody z drogi. Samotni będą mieli spore szanse na poznanie kogoś ciekawego przede wszystkim w drugiej dekadzie marca. Nie przegap tej okazji!

 

Dom i otoczenie

Początkowo możesz narzekać na atmosferę w domu. Jednak już po 7 marca wszystko się ustabilizuje. Domownicy jak i najbliżsi krewni będą podchodzić do Ciebie z szacunkiem i liczyć się z Twoim zdaniem. Czasami nie będą mieć z Tobą łatwo, bo nie zważając na wiek czy bliskość pokrewieństwa, powiesz im co Ci na sercu leży. A przede wszystkim przeszkadzać będą Ci przestarzałe poglądy niektórych członków rodziny. Sprawy załatwisz jednak bardzo taktownie i nikt nie będzie miał do Ciebie pretensji. Czy Twoje słowa dotrą do odbiorcy i zmienią jego postawę, to już zgoła inna sprawa. Barany w stałych związkach, a szczególnie te posiadające dzieci, poczują się w obowiązku do sprawnego kierowania domem. Bardzo mocno wejdziesz w rolę głowy domu i postarasz się wprowadzić miłą atmosferę pomiędzy bliskimi. Chętnie porozmawiasz z dziećmi o ich problemach czy z krewnymi o rodzinnych tajemnicach i legendach. Powrócisz do wspomnień z młodych lat.

 

Życie zawodowe

W pracy pokażesz się z najlepszej i najgorszej strony. Na początek przyprawisz współpracowników o zawrót głowy. Tego czego nie będziesz w stanie załatwić polubownie, postanowisz uzyskać siłą. Ujawnisz swoje najciemniejsze oblicze. Będziesz krzyczeć i straszyć. Emocje lekko Cię poniosą. Na szczęście taka postawa nie będzie towarzyszyć Ci przez cały miesiąc. W drugiej połowie marca wrócisz prawdziwy Ty. Barany będące szeregowymi pracownikami wykażą znaczne zaangażowanie w pracę. Staniesz się też bardziej zdyscyplinowany i dokładny. Z kolei Barany, które są szefami, staną się bardziej wymagający wobec swoich podwładnych. Baczniej będziesz też przyglądać się ich poczynaniom i wyciągniesz z tego konkretne wnioski. Ci, którzy obecnie nie pracują, nie powinni mieć kłopotów ze znalezieniem stabilnego źródła finansowania. Los będzie sprzyjał Baranom w kwestiach zarobkowych przede wszystkim w drugiej dekadzie marca oraz w ostatnie dni tego miesiąca.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi