Horoskop Baran Maj

Strona główna » Horoskop Baran

Horoskop Baran ♈ – Maj 2018

20.03 – 19.04

 

 

Maj dla Baranów zapowiada się bardzo dobrze. Dobry humor nie będzie Cię opuszczać prawie wcale. Naprawdę trzeba będzie się postarać, by wyprowadzić Cię z równowagi. Niektóre Barany powinny szykować się na wielkie zmiany w życiu prywatnym lub zawodowym. Jest to idealny czas na zaręczyny czy awans w pracy. Uważaj jednak na mniej życzliwe osoby – także wśród najbliższych.

 

Serce

Miłosne szaleństwa przewrócą teraz cały świat do góry nogami szczególnie samotnym Baranom. Jeśli spotkasz na swojej drodze ciekawą osobę, nie bój się zrobić pierwszego kroku. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów damsko-męskich pozazdrości Ci niejeden znajomy. Umówienie się na randkę nie będzie dla Ciebie teraz żadnym problemem. Wszystko za sprawą Wenus, która obdarzy Cię niesamowitym wdziękiem. Trudno będzie od Ciebie oderwać wzrok. To wszystko sprawi, że będziesz mieć sporą szansę na przeżycie gorącego flirtu a nawet płomiennej miłości. Miłosne uniesienia nie ominą także Baranów w związkach. Niektóre osoby spod tego znaku podejmą poważne decyzję dotyczące przyszłości ich związku. Jeśli planujesz oświadczyny, poczekaj do drugiej połowy maja. Wtedy szczególnym wpływem obdarzy Cię Wenus. Uczucie, które potwierdzicie sobie z partnerem jeszcze mocniej Was scali. Nawet w najbardziej idealnych związkach może jednak dochodzić do spięć. Prawie na pewno bez kłótni nie obędzie się u Baranów urodzonych na przełomie marca i kwietnia. Nie martw się jednak na zapas. Na Twoje szczęście szybko dojdziecie do porozumienia.

 

Dom i otoczenie

To będzie wyjątkowo dobry miesiąc dla Baranów. W maju nie opuści Cię świetny nastrój. Nawet niedomówienia z najbliższymi nie wpłyną na Ciebie negatywnie. W kontaktach z rodziną nerwy na wodzy będą musiały trzymać jednak Barany, które jeszcze nie znalazły swojej drugiej połówki. Niektórzy z Twoich bliskich mogą wyjątkowo często podejmować temat ślubu i tego, że nie masz partnera. Absolutnie się tym nie przejmuj. W ostatnich dniach maja ich uwaga skupi się na innym członku rodziny i temat Twojego ożenku pójdzie w zapomnienie. Barany, które planują przeprowadzki, remonty, czy jakiekolwiek zmiany w domu, powinny poprosić o pomoc znajomych. Sam być może nie dasz rady wszystkiego załatwić, a przyjaciele zawsze z chęcią przyjdą Ci z pomocą. Pogodą ducha i przyjaznym nastawieniem zjednasz sobie wszystkich wokół, szybciej się ze wszystkim uporasz, a i milej spędzisz czas. Barany urodzone na początku kwietnia wpadną na szalony pomysł. Zrealizujesz go dzięki osobie, o której nigdy byś nie pomyślał. Pozytywnie się zaskoczysz.

 

Życie zawodowe

Nie bój się teraz ryzykować. W finansach będzie Ci się wiodło całkiem dobrze. Jeśli więc myślałeś o inwestowaniu, teraz jest na to najlepszy czas. Podwyżka, wygrana w totolotka czy dobra passa na giełdzie – fortuna się do Ciebie uśmiechnie. Poczucie finansowego bezpieczeństwa pozwoli Ci też na kolejne śmiałe kroki. Nie zachłyśnij się jednak tym szczęściem, bo możesz szybko wszystko stracić, a gotówka z pewnością przyda się pod koniec miesiąca. W pracy nie będziesz narzekać na nadmiar obowiązków. Rozluźnienie weekendem majowym przeciągnie się na kolejne tygodnie. Dopiero w ostatniej dekadzie miesiąca spadnie na Ciebie trochę obowiązków. Będziesz musiał wykazać się umiejętnościami przywódczymi i dobrą organizacją czasu pracy. Jeśli podołasz, może pojawią się kolejne benefity. Jak zwykle wokół Ciebie znajdą się jednak tacy, którzy będą rzucać Ci kłody pod nogi. Barany prowadzące własne firmy powinny postawić na nowych pracowników.

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 28.04.2018

Kategoria.: Horoskop Baran Maj

 

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi