Horoskop Baran Maj 2017

Baran

21.03-19.04

 

Serce

Wolne Barany nie powinny bawić się uczuciami innych i igrać z miłością. Nie ignoruj emocji innych osób, bo sam kiedyś możesz tego doświadczyć i nie będzie to dla Ciebie przyjemne. Jeśli będziesz przestrzegać tej zasady, czeka Cię beztroska miłość. Z partnerem będziesz porozumiewać się bez słów. Choć zazwyczaj stawiasz na swoim i uparcie dążysz do osiągnięcia własnych celów, uda Ci się pójść na kompromis. W niektórych sprawach ustąpisz swojej drugiej połówce i będziecie cieszyć się wspólnym niezakłóconym szczęściem. W Waszym związku zapanuje harmonia. Oczywiście nie zmienisz się o sto osiemdziesiąt stopni i już niedługo wszystkie te ustępstwa przestaną być dla Ciebie wygodne. Pod koniec maja Twój temperament znowu da o sobie znać. Jeśli myślisz o skoku w bok, zastanów się dwa razy. Może Ci potem być bardzo ciężko wyplątać się z tej niepoprawnej relacji.

 

Dom i otoczenie

Dwie pierwsze dekady maja będą dość spokojne. Twoje życie towarzyskie zdecydowanie rozkwitnie pod koniec miesiąca. Przyjaciele zaserwują Ci sporo atrakcji i na pewno nie będziesz narzekać na nudę. Podczas spotkań i nocnych imprez dorobisz się kilku nowych znajomości. Na początku będziesz podchodził do nich z rezerwą, może nawet nie zapałasz do nich większą sympatią. Jeśli jednak dasz im trochę czasu, okaże się, że to całkiem ciekawi ludzie, którzy nadają na tych samych falach co Ty. Możesz być zawiedziony relacjami panującymi w rodzinie. Stosunki z bliskimi Ci osobami ochłodzą się. Spotkasz się z ich szorstkością i brakiem zainteresowania. Taki stan może potrwać nawet do końca maja.

 

Życie zawodowe

Szykuje się przypływ gotówki. Możliwe, że nadarzy się okazja na dodatkowy zarobek albo ktoś odda Ci pieniądze, które jakiś czas temu pożyczyłeś w dobrej wierze. W pracy działaj pewnie i konsekwentnie. Prawdopodobnie Twoja przebojowość i pewność siebie na chwilę zniknie, nie przejmuj się jednak i dalej dąż do celu. Na razie jednak nie oczekuj braw od szefa. Pochwały z jego strony pojawią się pod koniec maja. Nagle okaże się bardzo hojny i zaproponuje Ci awans, który wiązał się będzie na pewno z dodatkowymi obowiązkami i większą odpowiedzialnością. Nie będzie jednak mowy o podwyżce. Jeśli uważasz, że dodatkowe pieniądze Ci się należą, zadbaj o to, by Twój przełożony sam doszedł do takich samych wniosków. Niczego na nim nie wymusisz, to musi być jego decyzja – albo przynajmniej musi tak myśleć.

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi