Horoskop Baran Luty

Baran

21.03 – 19.04

Serce

Planety obdarzą teraz wszystkie Barany niezwykłym wdziękiem i urokiem osobistym. Bardzo szybko nawiążesz kontakt z kim tylko będziesz chcieć. Samotne Barany powinny bacznie rozglądać się wokół, bo na ich ścieżce pojawi się wiele ciekawych osób. Miej oczy szeroko otwarte i wypatruj interesujących ludzi. Bardzo możliwe, że wśród nich znajdzie się ktoś bliski Twemu sercu. Barany będące w związkach od niedawna, mogą napotkać niewielkie problemy w relacjach z bliską osobą. Całe zło powinno minąć po 20 lutego. Nie czekaj jednak do tego czasu. Weź sprawy w swoje ręce i postaraj się załagodzić sytuację już teraz. W większości wypadków wystarczy szczera rozmowa z partnerem. W innych potrzebne będą nieco bardziej radykalne kroki. Wszystko jednak zależy od temperamentu Twojej drugiej połówki. Barany w długoletnich związkach powinny z empatią spojrzeć na partnera. Nie musicie się we wszystkim zgadzać. Jeśli będziecie mieć odmienne zdanie w pewnych kwestiach, nie doszukuj się od razu wrogiego nastawienia u partnera. Spróbuj wypracować kompromis. Najlepszy czas na to nastanie po 15 lutego. Działaj!

 

Dom i otoczenie

Dla wielu Baranów szykuje się miesiąc obfity w spotkania z krewnymi i znajomymi. Czeka Cię sporo rodzinnych przyjęć, wypadów z przyjaciółmi, a w niektórych przypadkach nawet wyjazdów – mniej czy bardziej spontanicznych. Barany, które mają w tym miesiącu zaplanowaną przeprowadzkę, nie muszą się niczym martwić. Z pomocą pospieszą Ci bliscy. W nowym miejscu zostaniesz miło przywitany przez sąsiadów. Mimo, że Twój kalendarz będzie mocno napięty, znajdziesz też chwilę tylko dla siebie. Na więcej spokojnych momentów mogą liczyć Barany bezdzietne. Te, które posiadają pociechy, będą musiały skupić się na ich sprawach – nauka to tylko jedna z tych kwestii. Bardzo ważne, przede wszystkim dla nastolatków, będą w tym miesiącu sprawy sercowe. Szczególnie w okolicach 14 lutego poświęć im swoją uwagę i zaoferuj dobrą radę. Barany urodzone między 7 a 9 kwietnia powinny pilnować portfela. Jeśli się zapomnisz, czeka Cię masa nieplanowanych wydatków, które nadszarpną Twój domowy budżet. Nie wszystkim się to spodoba, dlatego postaraj się zaplanować koszta, by nic Cię nie zaskoczyło.

 

Życie zawodowe

Dla wielu Baranów początek lutego w pracy nie będzie najlepszy. Nie przejmuj się tym jednak. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Postaraj się wszystkie porażki i przeciwności losu traktować jak życiową lekcję. Wyciągaj wnioski, by skorzystać z tej wiedzy w przyszłości. W trzeciej dekadzie lutego przed Baranami otworzą się nowe możliwości. To doskonały czas dla tych osób, które planują zmienić pracę lub rozkręcić własny biznes. Możesz liczyć na sukces. Wystarczy, że uwierzysz w siebie i zawalczysz o swoje. Pod koniec lutego uda się też pchnąć do przodu wiele spraw, które do tej pory niemiłosiernie się wlokły. To dobry moment na długofalowe przedsięwzięcia. Będziesz zdecydowanie bardziej sumienny i dokładny. Jeśli planowałeś rozpocząć jakiś kurs czy wybrać się na konferencję, nie zwlekaj dłużej i poszukaj dogodnych dla Ciebie ofert. Być może któryś z Twoich kolegów z pracy z chęcią będzie Ci towarzyszyć. Pamiętaj, że w grupie zawsze raźniej. Z pewnością będziesz też bardziej zmotywowany do działania. Barany urodzone w ostatnich dniach marca mogą liczyć na dodatkowy przypływ gotówki. Niech Ci jednak pieniądz nie zawróci w głowie. Wydawaj z rozsądkiem każdy grosz.

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi