Horoskop Baran Luty 2017

Baran

21.03 – 19.04

Serce

Jeśli spotykasz się z kimś możesz od niego więcej wymagać niż dotychczas. Jeśli różnicie się znacznie miedzy sobą to warto przemyśleć rozstanie. Pamiętajcie też drogie Barany że nie dla Was jest ktoś kto na wszystko się zgadza, bowiem szybko się nim znudzicie. A czy macie jakieś wspólne zainteresowania? To one będą czymś spajającym Wasz związek. Jeśli tego też nie ma – przemyśl Waszą przyszłość. Reasumując jeśli jesteś spod znaku Baran, nie musisz oczywiście od razu pakować walizek. Warto jednak usiąść razem do rzeczowej rozmowy w której warto wyłożyć swoje potrzeby, oczekiwania i żale. Rozmowę ta najlepiej  odbyć w pierwszej połowie lutego kiedy to Mars i Jowisz wspomagają Twój znak.

 

Dom i Otoczenie

Osoba którą niedawno poznaliście, może Was ciągle zaskakiwać. Niestety raz pozytywnie, a raz negatywnie. Znajomość ta może skłonić Barany nie tylko do przemyślenia tego czy warto kontynuować znajomość, ale również do pogłębionej refleksji o innych swoich znajomych. Szczęśliwie problemy z nowo poznaną osoba nie odbiorą Tobie wiary w drugą osobę. Warto zastanowić się nad rodziną, i nad tym by spędzić z nimi więcej czasu. Jest to wymarzony czas na wspólne wycieczki, spacery czy zimowy urlop w jakimś kurorcie. Jeśli jesteś w momencie przedstawiania swojego lub swojej wybranki rodzinie – przygotuj ją / jego na dokładne przesłuchanie.

 

Życie zawodowe

Jest to bardzo pracowity miesiąc dla Ciebie. Zadanie które kończysz w luty a zacząłeś / zaczęłaś w poprzednich miesiącach powinna zadowolić Twojego szefa. Zobaczy on w Tobie osobę zaangażowaną w pracę i zyskasz jego życzliwość. Co do urzędowych spraw to nie będzie dla Ciebie sprawy której nie da się załatwić. Staraj nie kierować się opiniami innych osób. Pierwsze połowa miesiąca to wpływ Marsa który dodaje Tobie wigoru i charyzmy przez co mało kto może nadążyć za Twoimi pomysłami. Zastanów się czy nie warto zacząć działać w pojedynkę i zdać się na swoje siły i osąd. Może nadarzyć się okazja że będziecie mogły wykazać się zdolnościami przywódczymi, które jednak mogą zostać odebrane przez szefa jako potencjalne zagrożenie. Co do finansów to zauważysz korzystną zmianę. O ile tylko Barany były pracowite w ostatnich miesiącach i inwestowały pieniądze, to mogą teraz liczyć na zebranie obfitych korzyści. Warto inwestować, mimo iż czasami może okazać się że będzie konieczność zaciskania pasa. Najkorzystniejsze dni pod kątem zarobkowym to od 8 do 15 lutego. Tylko uwaga – najpierw zaróbcie pieniądze, spieniężcie zysk a później je wydawajcie. Nie odwrotnie.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi