Horoskop Baran Listopad

Horoskop Baran – Listopad 2017

21.03 – 19.04horoskop-baran

 

Warto w tym miesiącu skorzystać z dyplomatycznych umiejętności i być bardziej wyrozumiałym w odniesieniu do cudzych słabości. Wasza umiejętność współpracy okaże się kluczem do osiągnięcia zamierzonych celów. Pierwsza dekada listopada to obecność Mara w znaku Wagi co czyni, że warto skupić się na kontaktach z otoczeniem. W późniejszych dniach miesiąca jak Mars zawita w Skorpionie uwaga baranów skupi się na sprawach finansowych. Jest to też miesiąc w którym barany staną przed decyzją podejmowania trudnych decyzji. Nie jest określone w jakim obszarze życia. Warto być wyjątkowo uczciwym względem siebie i innych, inaczej pod koniec miesiąca może wydarzyć się sytuacja w której postawione zostaną Barany w niezręcznej sytuacji, która może zaważyć bardzo negatywnie na Waszej reputacji. Jeśli zachowacie troskę o uczciwość wyjdziecie z niej obronną reką.

 

Serce

Samotne Barany, które właśnie oddają się przygodnym miłostkom mogą liczyć na to, że przerodzą się one w coś trwalszego i głębszego. Te które nie oddają się romantycznym uniesieniom, o ile jest taka możliwość, warto by z niej skorzystały. Wynika to z tego, że w listopadzie istnieje duża szansa, że na pozór niewielka przygoda okazać się może wielką życiową miłością. Barany będące w związku mogą poczuć potrzebę oderwania się od codziennej rutyny. Jakiś wyjazd, koncert czy nawet wspólne wyjście. Zerwanie z rutyną pozytywnie wpłynie na Wasze relacje. Pozytywne informacje szykują się w odniesieniu do partnerów/partnerek Baranów. Możecie na nich w tym miesiącu liczyć w dużo większym stopniu niż dotychczas. Barany zakochane w osobie co do której nie mają pewności, warto by zaufały swojej intuicji odnośnie tego czy warto wchodzić lub kontynuować tez związek.

 

Dom i Otoczenie

Domówicie się w listopadzie, w szczególności w pierwszej dekadzie listopada, niemal z każdym. Nawet z tymi osobami z którymi do tej pory nie mieliście za bardzo o czym rozmawiać.  Jest duża szansa na to, że zmienicie zdanie odnośnie osoby, której do tej pory zbytnio nie szanowaliście. Okaże się że ma ona sporo osiągnięć w dziedzinie którą wy się zajmujecie lub która Wam imponuje. Niestety ktoś z domowników mocno zajdzie Baranom za skórę. Warto zachować rozwagę w podejmowaniu riposty, jednak zachowacie stanowczość w swoim działaniu. Nie możecie dać się oszukać czy wykorzystać przez drugą osobę niezależnie jak bliskie relacje rodzinne Was łączą. Co prawda rodzina chce dla Ciebie jak najlepiej, jednak nie zawsze widać to w ich działaniach. Warto uważać, żeby w gniewie nie powiedzieć jednego słowa za dużo, bo później trudno się z niego wycofać.

 

Życie zawodowe

Horoskop Baranów na Listopad zapowiada małe kłopoty. Warto by jeśli nawet najdrobniejsze sprawy zaczną się komplikować to byście nie wpadały w gniew, bo to nie rozwiąże sprawy. Dajcie sobie chwilę na zastanowienie, na to by emocje opadły. Wtedy zacznijcie działać odpowiednio do sytuacji. Kreatywne Barany mogą liczyć na przypływ ciekawych pomysłów. Jednak ich realizacja wymagać będzie poparcia ze strony szefa. Jeśli zależy Baranom na ich realizacji musza nieco spuścić z tonu i podejść do ich realizacji nieco bardziej dyplomatycznie.  Ostatnia dekada miesiąc będzie korzystna do zaciągania korzystnych pożyczek lub kredytów. Warto jednak zachować przy nich rozwagę, by nie zadłużyć się nadto do możliwości późniejszych ich spłat. Między 13 a 17 listopada Barany mogą stanąć przed koniecznością podpisania jakiś umów. Warto być w tych dniach bardziej ostrożnym by uniknąć pułapek umownych.

4.93/5 (54)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi