Horoskop Baran Lipiec

Baran

21.03-19.04

 

Serce

Zanosi się na wiele gorących, wakacyjnych nocy. Bardzo możliwe, że serce weźmie górę nad rozsądkiem i zakochasz się bez opamiętania. Jedno jest pewne, wolne Barany tego lata na pewno nie będą narzekać na samotność. Wokół Ciebie jest wielu ciekawych ludzi, musisz tylko nieco się wysilić i rozejrzeć tu i tam. U potencjalnego przyszłego partnera szukać będziesz nienagannych manier i oddania swoim pasjom. Na pewno nie przejdziesz obojętnie obok osoby inteligentnej i otwartej na świat. Zdecydowanie Twoim sercem zawładnie istny romantyk. Barany, które posiadają swoje drugie połówki przejdą przez ten miesiąc bez większych perturbacji. Pozostaniesz wierny i będziesz cieszył się urokami Waszego związku.

 

Dom i otoczenie

Prawdopodobnie w tym miesiącu dowiesz się o swojej rodzinie czegoś, o czym w życiu byś nie pomyślał. Na jaw wyjdą pewne skrywane sekrety. To jednak nie zwali Cię z nóg a jedynie nakręci do działania. Znajdziesz wyjście z tej patowej sytuacji. Poczujesz przypływ energii i postanowisz przeprowadzić rewolucję w swoim życiu. Pamiętaj jednak, by nie palić za sobą mostów. Każda znajomość i dobre relacje z bliskimi na pewno przydadzą Ci się w przyszłości. Zapragniesz wyruszyć w świat. Najlepszym momentem na dłuższe wojaże będzie koniec lipca. Jeśli okaże się, że wydłużony urlop nie wchodzi u Ciebie w grę, pomyśl chociaż o weekendowym wypadzie za miasto.

 

Życie zawodowe

Nie ma co przesiadywać w pracy po godzinach Teraz i tak niewiele zrobisz. Za oknem piękna pogoda, którą szkoda marnować na siedzenie w czterech ścianach. Dlatego właśnie zostaw starania o awans na chłodniejsze miesiące. W lipcu myśl przede wszystkim o wypoczynku. Nawet jeśli nie uda Ci się wyjechać na dłuższe wakacje, postaraj się chociaż korzystać z weekendów. Na szczęście w firmie atmosfera będzie bardzo luźna i miło spędzisz czas ze współpracownikami. Za sprawą Jowisza Twoje kieszenie napełnią się gotówką. Nagle Twoja lista zakupów mocno się poszerzy i szybko zarobione pieniądze jeszcze szybciej wydasz. Na szczęście nie pożałujesz swoich wydatków.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi