Horoskop Baran Kwiecień 2017

Baran

20.03 – 19.04

 

Barany w tym miesiącu będą chciały zaszokować ludzi swoja osobą. Przede wszystkim tych ludzi którzy myślą że Cię znają. Postanowisz poprawić jakość swojego życia. Może się to objawiać tym, że zaczniesz bardziej dbać o swoje zdrowie, jakiś kurs doszkalający. Dzięki wsparciu Jowisza poczujesz że los Ci sprzyja bowiem niejednokrotnie zaskakujące sploty okoliczności będą dla Ciebie wyjątkowo korzystne. Wszystkie plany czy projekty które sobie zaplanujesz w kwietniu, spełnią się szybciej i łatwiej niż to sobie drogi Baranie zaplanowałeś.

 

Serce

Barany będące w małżeństwie przeżyją rozkwit swojego związku, w którym wręcz nadrobicie te wszystkie dni, które uznaliście za dni stracone. Nauczycie się ponownie cieszyć się ze swojego związku, od nowa poznacie zapomniane niekiedy dobre cechy charakteru swojego partnera. Odkryjecie wręcz nowe perspektywy na przyszłość z bycia razem. Jest szansa na to byście w kwietniu porzuciły stare, często niekorzystne dla Waszego związku przyzwyczajenia a w ich miejsce powstaną nowe, lepsza dla Was obojga. Takie nasycenie pozytywną energią wśród osób spod znaku Barana dla młodych osób nie będzie aż tak korzystne. Szczególnie będących w stanie wolnym. Możecie bowiem każde bliższe zainteresowanie się Waszą osobą brać jako oznakę zauroczenia lub nawet miłością drugiej osoby względem Was. Inny możliwy przypadek to swoje uczucie do innej osoby uznacie że jest to już ta Wasza prawdziwa miłość. A może to być tylko zauroczenie. Dlatego prośba do osób spod znaku Baran – postarajcie się być trochę bardziej wstrzemięźliwe.

 

Dom i Otoczenie

Nawet największe kłopoty rodzinne w tym miesiącu przeminą. Mimo iż często dręczyły one Ciebie od dłuższego czasu. Nie oznacza to, że wszystkie Twoje troski przeminą i nie będziesz już mieć żadnych. Wręcz przeciwnie. Kłopoty pozostaną, ale będą one dnia codziennego, takie z którymi boryka się większość z Nas. Poczujesz że masz teraz większy niż dotychczas wpływ na niektóre sprawy oraz że przyszedł czas aby podjąć poważne życiowe decyzje. Zapowiada się u Ciebie sporo spotkań towarzyskich które będą Ciebie dodadzą Tobie życiowego wigoru. Barany będące singlami w okresie od 11 do 15 kwietnia będą miały szansę na poznanie kogoś wyjątkowego i wrażliwego, o duszy artystycznej. Niestety nie będzie to osoba mocno stąpająca po ziemi.

 

Życie Zawodowe

Jeśli w Twoich planach było założenie własnej działalności, i widzisz że są ku temu dobre przesłanki, nie wahaj się nawet przez moment. Zrób to teraz, jest to najlepszy moment. W kwietniu, poczujesz więcej energii do działania, Barany staną się dużo bardziej energetyczne i szybsze w działaniu. Sprawy finansowe, które mocno zaprzątają Twoją głowę w tym miesiącu nieco się poprawią. Niestety w drugiej połowie miesiąca, możesz nieco więcej pieniędzy wydać, nie zawsze rozsądnie. Szczęśliwie wydatki te nie powinny być tak duże, żeby zrujnowały Twoje finanse. Co do  możliwości dodatkowego zarobku, to możesz liczyć na jakieś dodatkowe zlecenie ze strony kobiety.

 

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi