Horoskop Baran Grudzień 2017

Horoskop Baran – Grudzień 2017

21.03 – 19.04

 

Serce

Samotne Barany docenią życie singla. Odkryją też dobre strony tego stanu. Niczego nie będziesz chciał zmieniać. Przestaniesz na siłę szukać drugiej połówki. Dojdziesz do wniosku, że w tym momencie wystarczy Ci towarzystwo najbliższych i przyjaciół. To oni najlepiej Cię rozumieją, znają Twoje zachowania, a kiedy zajdzie taka potrzeba – potrafią Cię rozśmieszyć czy pocieszyć. Plus jest taki, że spotykasz ich wtedy, kiedy chcesz, nie siedzą Ci wciąż na głowie, nie rozrzucają skarpetek po mieszkaniu, nie zajmują wciąż łazienki, nie chrapią w nocy nad uchem… Serce jednak nie zawsze zgadza się z rozumem i niektóre Barany przeżyją w grudniu wyjątkowo silne zauroczenie. Mimo to raczej niechętnie będziesz chciał zrezygnować z wolności i nie raz zdarzy Ci się wykręcić z zaplanowanej randki czy nawet zwykłego spotkania. Bardzo możliwe, że to tylko chwilowe zafascynowanie drugą osobą i niebawem samo Ci przejdzie. Barany w długoletnich związkach poczują magię świąt i w kąt odrzucą wszystkie niesnaski. Atmosfera będzie całkiem miła, rodzinna.

 

Dom i otoczenie

Barany, które w tym roku przyjmują rodzinę na święta będą chciały stanąć na wysokości zadania i przygotować perfekcyjną Wigilię. Uważaj żeby nie porwać się z motyką na słońce. Rozsądnie oceń swoje możliwości i w razie potrzeby poproś domowników o pomoc. W innym razie przy wspólnym stole zamiast cieszyć się obecnością bliskich, padniesz z wycieńczenia. Barany posiadające dzieci, nie będą narzekać na brak posłuchu. Młodsze pokolenie na pewno nie będzie sprawiać Ci problemów, a w niektórych przypadkach nawet samo ruszy z pomocą i chętnie zaangażuje się domowe obowiązki. Uważaj tylko, by nie zacząć nimi zarządzać i wydawać poleceń. Komenderowanie ostudzi ich zapał i zostaniesz ze wszystkim sam. Barany stroniące od rodzinnych zjazdów, dadzą się zaprosić świąteczne spotkanie w gronie najbliższych. Nie pożałujesz tej decyzji. Nawet święta spędzone u nudnej ciotki okażą się całkiem sympatyczne.

 

Życie zawodowe

Choć atmosfera od początku grudnia iście świąteczna, Ty nie zwolnisz obrotów. Najważniejsza będzie praca. Będziesz przekonany, że bez względu na czas, należy przeć do przodu, by nie przespać żadnej okazji. Przekonany o swoich zaletach, osiągniesz wszystko co sobie na ten miesiąc zaplanujesz. Jakiekolwiek braki w wiedzy uda Ci się zamaskować pewnością siebie, uporem i sporą siłą przebicia. Na koniec roku usłyszysz od szefa dobre wieści – w przyszłym roku szykuj się na awans. Niestety nieco gorzej z sama atmosferą w firmie. Współpracownicy nie będą pałać do Ciebie sympatią. Zamiast wczuć się w świąteczny nastrój i lekki luz panujący w pracy, Ty będziesz wciąż nakręcać atmosferę. Niektórzy mogą zacząć Cię unikać. Najlepsze pomysły na rozkręcenie kariery wpadną Ci do głowy pod koniec roku. Najowocniejszy w kreatywne koncepcje będzie Sylwester. Bardzo możliwe, że tego wieczora poznasz kogoś, kto pomoże Ci rozkręcić własny biznes. Znów wydasz bardzo dużo na świąteczne prezenty.

 

Oto jest horoskop baran – ostatni już w tym roku. W tym  miejscu cała redakcja życzy Państwu udanego nowego 2018 roku. Niech będzie to dla Państwa to rok w którym spełnią się wszystkie Państwa życzenia, dopisze zdrowie, miłość oraz zdrowie.

 

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi