Horoskop Baran Czerwiec 2017

 

 

Baran

21.03-19.04

Serce

Już niedługo przekonasz się, że stara miłość nie rdzewieje. Odezwie się do Ciebie osoba z dawnych lat, która wciąż o Tobie myśli bardzo ciepło. Warto odnowić tę znajomość. Może nie będzie z tego wielkiego uczucia, ale wyjaśnicie sobie zaszłości. Kiedy pozamykasz stare sprawy, nadarzy się okazja na nowy związek. Szczęście jest na wyciągnięcie ręki. Musisz się tylko trochę postarać. Korzystaj z życia i okazji do wyjść z przyjaciółmi i na randki. Barany w stałych związkach mogą poczuć mały mętlik w głowie. Twój spokój i opanowanie zostaną wystawione na próbę. Prawdopodobnie z tego powodu lekko oberwie się Twojemu partnerowi. Na szczęście znacie się na tyle, że oboje wiecie, że kryzys w związku jest tylko chwilowy i zaraz wszystko wróci do normalności.

 

Dom i otoczenie

Na początku miesiąca nie ma szans na spokój w domu. Domownicy przyprawią Cię o zawrót głowy. Wprowadzą niemałe zamieszanie. Na szczęście w drugiej połowie miesiąca dzięki Merkuremu zaprowadzisz w domu porządki i wszyscy będą chodzić jak w zegarku. Mimo to szykuj się na lawinę problemów z innej strony. Prawdopodobnie czeka Cię remont związany z usterką domowego sprzętu. Sprawdź czy na pewno pralka i zmywarka działają jak należy. Zawczasu poszukaj kontaktu do zaprzyjaźnionego fachowca. Zarezerwuj trochę czasu dla przyjaciół. Podczas spotkań z bliskimi poznasz kilka osób, które z chęcią włączysz do kręgu swoich najbliższych znajomych.

 

Życie zawodowe

Nie przejmuj się drobnymi przeszkodami. Idź śmiało do przodu i realizuj swoje plany. Coraz poważniej zaczniesz myśleć o zmianie pracy a nawet profesji. Jeśli zdecydujesz się na ten krok, postaraj się zostawić dobre wrażenie w firmie. Utrzymaj dobre relacje z kolegami i koleżankami. Nie myśl nawet, by palić za sobą mosty. Te kontakty jeszcze Ci się przydadzą w przyszłości. Snuj śmiałe plany na kolejne miesiące i lata. Pogoda za oknem sprzyja do rozmyślania o przyszłych losach. Im bliżej wakacji, tym więcej będziesz mieć energii. Niech Cię jednak nie zgubi dobry humor. Kiedy nadarzy się okazja szybkiego i łatwego zarobku, da razy się zastanów, żeby potem nie żałować decyzji podjętych pod wpływem chwili.

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi